1. mojaaa 44

Aktualności

Ta maszyna dopiero się rozkręca

• autor: Bart2500, 2014-09-08 23:50

16.28 spiker przedstawia składy Lzs-u Grudzice oraz gospodarzy , Lzs-u Strzedrzyk

16.30 zaczynamy. Pierwszy kwadrans to przewaga gospodarzy , jednak pierwsza "groźna"sytuacja była naszym dziełem ,

7 minuta "Rufet" z środka pola podaje na prowo do debiutującego w "seniorach" Dominika "Grzybka" Strzyża który wpada w pole karne , mija 2 obrońców , za deleko wypuszczoną piłke łapie bramkarz

10 ' z prawego rogu pola karnego na strzał decyduje się napastnik gospodarzy , piłka po nogach obrońców wychodzi na róg .

11' Tracimy piłkę w środku pola , co skutkuje szybką kontrą i kolejnym strzalem na naszą bramke

15' gospodrze rozklepują nasza obrone .Sytuacje próbuje ratować kolejny debiutant Gawlik ,faulując będącego pod samą bramką napastnika gości .  Sędzia dyktuje rzut karny(1:0)...po czym ku zdziwieniu nie tylko Grudzickich zawodników i kibiców wyciąga czerwoną kartke...bez komentarza

18'   5 m Marcel w sytuacji "sam na sam" wybija piłkę do której jako pierwszy doskakuje pomocnik miejscowych strzela na  bramkę , którą z linii bramkowej wybija Bul

20' elegancka wrzuta Kosy  z rzutu wolnego , Bulik strzela głową minimalnie nad poprzeczką

25 ' chwilowy brak organizacji wykorzystuja miejscowi , piłke przed pole karne dostaje Kordian , niepilnowany przez nikogo pokonuje Marcela   2:0

28' z 20 metra mocno ale prosto w bramkarza strzela Mętel

29 żółtą kartką ukarany Maniek Moczko

37' piłke w pole karne dostaje Zubel mija dwóch obrońców , bramkarz łapie piłke

39' wydawałoby się niegroźny strzał na naszą bramkę , piłka przechodzi po rękami Marcela , ratuje nas słupek

46' robimy dwie zmiany, na boisko wchodzą : Adi Kauczuk oraz Pycek Paweł , za Zubla i Sure

47' idealną piłke na piąty metr dostaje Kosa ,  wrzuta Rufeta z prawej strony , uwalnia się od obrońcy , piłka minimalnie minimalnie mija  lewy słupek

50' przy biernej postawie obrońców , pilke na 15 metr dostaje gospodarz strzela idealnie w okienko ,  3:0

55' groźny strzał w świetnym stylu broni Marcel

56' Strzyża zmienia  najmłodszy w drużynie , Przemek Danielewski a w miejsce Kozioła wchodzi kolejny świerzak Bernet

57 ' sytuacje w polu karnym wypracowuje sobie Moczko , mocny strzał mija jednak bramke

64' pilke w pole karne dostaje Pycyna , mija mijscowych , strzał odbija bramkarz . Do piłki doskakuje strzelający chwile wcześniej Paweł ,po czym pada faulowany przez obrońce ze Szczedrzyka . Sam poszkodowany zamienia karnego na bramke. 3:1

66' z rogu wrzuca Pycyna , Bul strzela chybia nieznacznie

67' kulejącego Moczke zmienia  Grzesiek Kolanowski

89'  chwile zamyślenia Adiego na ładną bramkę zamienia grający trener Szczedrzyka

91' strzał z 5. metra broni Marcel

Przegrana dość wysoka , ale w drużynie widać potencjał który miejmy nadzieje , da o sobie znać już w sobote